Letní SWAP PARTY na Kavčáku

  • Rubriky příspěvkuNovinky
  • Čas na čtení:7 minuty čtení

KDY: sobota 5. srpna 2023, 13 – 21 hodin
KDE: Lodivadlo, Kavčí plácek, Hradec Králové

CO MŮŽETE NOSIT?: Oblečení, doplňky, obuv, hračky, potřeby do domácnosti, knihy, nevyužité dárky apod.

FB událost: Letní SWAP PARTY na Kavčáku

Těšíme se!

Pořádná letní SWAPOVÁ nálož, tentokrát v novém odlehčeném formátu! ☀️ Přineste ze svých vytříděných věcí max. TOP 10 kousků oblečení pro dospělé v perfektním stavu, případně nějaký doplněk – kabelku, klobouk apod. Stejný počet kousků si můžete opět odnést.
Čeká vás odpolední party plná slunce, osvěžující alko i nealko drinky, kafíčko, hudba, tanec a mnoho dalšího! 🤩🍹💃🕺🌴 Přijďte jen tak, nebo si doneste vlastní deku a užijte si piknik s přáteli v parádní letní atmosféře. 🙂 
 
👉 Registrujte se na swap už teď: https://forms.gle/HvGSJ24BQHc4eGzP7
 
A co můžete přinést? Vyberte doma HEZKÉ A NEPOŠKOZENÉ oblečení, které chcete poslat dál, tentokrát max. 10 kusů! Takové, z kterého byste sami chtěli vybírat, a které udělá někomu dalšímu radost. Věci budeme hned na vstupu selektovat – následně se postaráme o jejich vystavení, a vy už můžete jít klidně swapovat. Nic se neprodává, nejde o bazar. SWAP = VÝMĚNA. 🙂 Cokoliv hezkého najdete si tak můžete jednoduše odnést, max. opět 10 kusů.
 
A pokud zrovna nemáte nic, co byste přinesli na výměnu? Nevadí, přijďte i tak a vyberte si, co se vám bude líbit! Hlavním cílem je, aby věci dostaly druhou šanci a zamezilo se zbytečnému plýtvání a vyhazování věcí, které můžou ještě dobře sloužit. ♻️
 
Kde: Lodivadlo, Kavčí plácek, Hradec Králové
Kdy: sobota 5. srpna 2022, 13-21h¨
DOPRAVA: MHD ze zastávky Magistrát města, Stará nemocnice
Vstupné na akci je 150,- Kč.
Těšíme se na vás! 🙂
——————-
 
☘️ JAKÉ VĚCI NENOSIT?
Nefunkční věci a špinavé nebo viditelně obnošené oblečení, které je již seprané, vytahané, má díry nebo skvrny. Takové věci už na SWAP nepatří, můžete ho ale vhodit do nejbližšího kontejneru určenému k recyklaci.
☘️ KOLIK TOHO MŮŽU PŘINÉST / ODNÉST?
Tentokrát jen 10 ks toho nejlepšího! Pokud se zbavujete většího množství věcí, na swap jej nenoste, ale můžeme vám dát tipy, kam s věcmi dál.
——————————————
❗️ Prosíme o vyplnění registrace: 👉https://forms.gle/HvGSJ24BQHc4eGzP7
.
.
A jak si swap užít na maximum a odnést si z něj ten nejlepší zážitek? 🙂 Inspirujte se:
❖ ZÁSADY OSTŘÍLENÉHO SWAPERA ❖
1) Ví, že lokální přímá výměna je nejšetrnějším a nejúčinnějším způsobem ekologického získávání věcí.
2) Na výměnu nosí jen věci ve skvělém stavu a čisté, takové, které by třeba daroval s radostí i svým přátelům.
3) Jeho záměrem je udělat radost ostatním a zbavit se věcí smysluplně. Je spokojený, když jeho věci mohou i nadále sloužit ostatním.
4) Ze swapu si odnáší věci, které mu činí radost nebo je potřebuje pro sebe a své nejbližší, a to v množství, které sám unese!
5) Je ohleduplný k ostatním, vrací věci na svá místa, zachová klid i v tlačenici a usmívá se na své okolí.
6) Swap bere nejen jako zábavu, ale i životní styl, kde může zažít i pořádnou dávku adrenalinu, když objeví něco, co už si dlouhou dobu přeje pořídit.
▪️ Více info na https://swap-hk.cz/ ▪️
 
Těšíme se na vás! 💚