SWAP HK I. ve Fly Zone – dopolední výměna oblečení nejen pro maminky

  • Rubriky příspěvkuNovinky
  • Čas na čtení:7 minuty čtení
swap hk I

KDY: středa 16. března 2022, 9 – 12 hodin
KDE: FLY ZONE PARK (ATRIUM), Dukelská třída 1713/7, Hradec Králové
VSTUPNÉ: 100,- Kč + dítě zdarma
❗️ Na swap je nutná REGISTRACE! 👉 https://forms.gle/mj6KbQRGjkRvR2RVA

CO SWAPUJEME? Dámské, pánské i dětské oblečení, boty, šály, šátky, kabelky, dětské hračky a hry.

P.S. HLEDÁME DOBROVOLNÍKY! Chceš být součástí našeho projektu? Baví Tě témata módy, recyklace a udržitelnosti? Dej nám o sobě vědět na info@swap-hk.cz .

Těšíme se!

VÍCE INFO:

Srdečně Vás zveme na první hradecký SWAP neboli výměnu oblečení. ♻️ Přineste co nenosíte, a na oplátku si vyberte a odneste zdarma kousky, které se Vám líbí. 🙂 Swapujeme DÁMSKÉ, ale i PÁNSKÉ a DĚTSKÉ oblečení, šály, šátky, kabelky nebo boty!
——————-
Co s sebou?
Vyberte doma KRÁSNÉ a ČISTÉ oblečení BEZ VAD – takové, z kterého byste sami chtěli vybírat, a které udělá někomu dalšímu radost. Předejte nám ho u vchodu a běžte SWAPovat. A věřte, že někdo druhý udělá radost zase Vám. Žádné cenovky, nejde o bazar. SWAP = výměna. 🙂 POZOR – nově můžete nosit také hry a dětské hračky. 🧸
A pokud nemáte nic, co byste přinesli? Vůbec nevadí, přijďte i tak a vyberte si, co se vám bude líbit! 👍 Hlavním cílem je, aby věci dostaly druhou šanci a zamezilo se zbytečnému vyhazování věcí, které můžou ještě dobře sloužit.
——————-
Jaké oblečení nenosit?
Špinavé nebo viditelně obnošené oblečení, které je již seprané, vytahané, má díry nebo skvrny. Takové oblečení už na SWAP nepatří, můžete ho ale darovat charitě nebo vhodit do kontejneru určenému k recyklaci textilu.
——————-
Kde:
SWAP se bude konat ve Fly Zone Parku – dětičky si tak můžou užít dětský koutek, trampolínky nebo jiné atrakce, zatímco Vy můžete nerušeně vybírat. 👍 A až na Vás padne únava, pohodlně se usaďte a zrelaxujte třeba nad šálkem dobré kávy nebo koláčkem z místního bistra.🙂 🍰 ☕
Vstupné: 100,- Kč + dítě ZDARMA!
Vstupenky se zakupují v den akce přímo u vstupu. Během swapu je možné se opakovaně vrátit a prohlédnout, co přibylo.
(V případě vstupu do trampolínového parku je nutné z bezpečnostních důvodů zakoupit na recepci protiskluzové ponožky v ceně 59,-, které je však možné opakovaně používat při dalších návštěvách.)
DOPRAVA:
Na akci se pohodlně dostanete ze zastávky MHD „OD Tesco a Atrium“, případně lze zaparkovat přímo v OC Atrium za poplatek.
❗️ Na swap je nutná REGISTRACE! 👉https://forms.gle/mj6KbQRGjkRvR2RVA
.
.
P.S. HLEDÁME DOBROVOLNÍKY! 🤓 Chceš být součástí našeho projektu? Baví Tě témata módy, recyklace a udržitelnosti? Dej nám o sobě vědět na info@swap-hk.cz .
.
.
.
A jak si swap užít na maximum a odnést si z něj to nejlepší? 🙂 Inspirujte se:
❖ ZÁSADY OSTŘÍLENÉHO SWAPERA ❖
1) Ví, že lokální přímá výměna je nejšetrnějším a nejúčinnějším způsobem ekologického získávání věcí.
2) Na výměnu nosí jen věci ve skvělém stavu a čisté, takové, které by třeba daroval s radostí i svým přátelům.
3) Jeho záměrem je udělat radost ostatním a zbavit se věcí smysluplně. Je spokojený, když jeho věci mohou i nadále sloužit ostatním.
4) Ze swapu si odnáší věci, které mu činí radost nebo je potřebuje pro sebe a své nejbližší, a to v množství, které sám unese!
5) Je ohleduplný k ostatním, vrací věci na svá místa, zachová klid i v tlačenici a usmívá se na své okolí.
6) Swap bere nejen jako zábavu, ale i životní styl, kde může zažít i pořádnou dávku adrenalinu, když objeví něco, co už si dlouhou dobu přeje pořídit.
Více info na https://swap-hk.cz/ .
.
.
Těšíme se na Vás! 💚