Dopolední SWAP ve Fly (nejen pro maminky) – ZRUŠENO!

  • Rubriky příspěvkuNovinky
  • Čas na čtení:6 minuty čtení

KDY: čtvrtek 13. října 2022, 9 – 12 hodin
KDE: Fly Zone Park (OC ATRIUM), Dukelská tř. 1713/7, Hradec Králové

CO MŮŽETE NOSIT?: Dámské, pánské a dětské oblečení, kabelky, doplňky, obuv, hračky, potřeby do domácnosti, knihy, nevyužité dárky apod.

FB událost: Dopolední SWAP ve Fly (nejen pro maminky)

Těšíme se!

Přineste, co už nepoužíváte, odneste si, co využijete, a pomáhejte s námi naší planetě! 🌏👍

Zveme vás na podzimní dopolední swap ve Fly! 👗🍁🥿🍂

Swapujeme DÁMSKÉ, PÁNSKÉ a DĚTSKÉ oblečení, šály, šátky, kabelky, boty, hračky, domácí potřeby apod.

——————-

Jaké věci můžete přinést na swap?

Vyberte doma HEZKÉ A NEPOŠKOZENÉ věci, které chcete poslat dál (oblečení čisté, zachovalé, bez vad) – takové, z kterého byste sami chtěli vybírat, a které udělá někomu dalšímu radost. Věci nám předejte u vstupu – my se postaráme o jejich vystavení, a vy už můžete jít klidně SWAPovat. Nic se neprodává, nejde o bazar. SWAP = VÝMĚNA. 🙂 Cokoliv hezkého najdete si tak můžete jednoduše odnést.
A pokud nemáte nic, co byste přinesli? Nevadí, přijďte i tak a vyberte si, co se vám bude líbit! 👍 Hlavním cílem je, aby věci dostaly druhou šanci a zamezilo se zbytečnému plýtvání a vyhazování věcí, které můžou ještě dobře sloužit. ♻️

Jaké oblečení nenosit?

Špinavé nebo viditelně obnošené oblečení, které je již seprané, vytahané, má díry nebo skvrny. Takové oblečení už na SWAP nepatří, můžete ho ale darovat charitě nebo vhodit do kontejneru určenému k recyklaci textilu.
——————-

Kde:

SWAP se bude konat ve Fly Zone Parku – děti si užijí dětský koutek, trampolínky nebo jiné atrakce, zatímco Vy můžete nerušeně vybírat. 👍 A až na Vás padne únava, pohodlně se usaďte a zrelaxujte třeba nad šálkem dobré kávy nebo koláčkem z bistra.:) 🍰 ☕

Vstupné: 100,- Kč + dítě zdarma

Vstupné se platí přímo v den akce u vstupu. Během swapu je možné se opakovaně vrátit a prohlédnout, co přibylo.

(V případě vstupu do trampolínového parku je nutné z bezpečnostních důvodů zakoupit na recepci protiskluzové ponožky v ceně 59,-, které je však možné opakovaně používat při dalších návštěvách.)

DOPRAVA:
Na akci se pohodlně dostanete ze zastávky MHD „OD Tesco a Atrium“, případně lze zaparkovat přímo v OC Atrium za poplatek.

❗️ Na swap je nutná REGISTRACE! 👉https://forms.gle/ygTasjqNuUZm9Hqs7

.
.

A jak si swap užít na maximum a odnést si z něj to nejlepší? 🙂 Inspirujte se:

❖ ZÁSADY OSTŘÍLENÉHO SWAPERA ❖

1) Ví, že lokální přímá výměna je nejšetrnějším a nejúčinnějším způsobem ekologického získávání věcí.

2) Na výměnu nosí jen věci ve skvělém stavu a čisté, takové, které by třeba daroval s radostí i svým přátelům.

3) Jeho záměrem je udělat radost ostatním a zbavit se věcí smysluplně. Je spokojený, když jeho věci mohou i nadále sloužit ostatním.

4) Ze swapu si odnáší věci, které mu činí radost nebo je potřebuje pro sebe a své nejbližší, a to v množství, které sám unese!

5) Je ohleduplný k ostatním, vrací věci na svá místa, zachová klid i v tlačenici a usmívá se na své okolí.

6) Swap bere nejen jako zábavu, ale i životní styl, kde může zažít i pořádnou dávku adrenalinu, když objeví něco, co už si dlouhou dobu přeje pořídit.Těšíme se na vás! 💚